תודה שפנית אלינו!

אנחנו ניצור איתך קשר בהקדם. בינתיים, אפשר לקרוא עוד מידע:

איך זה עובד?

אנחנו מגיעים להרצאות שלכם, כך שהכל נעשה מבלי השקעה של זמן נוסף מצדכם.
אנו מצלמים ולאחר מכן ועורכים אותן בצורה מקצועית תוך שאנחנו משבצים לתוכן את תכני המצגת כפי שהעברתם בהרצאה (תמונות ומדיה נוספת)  
על מנת לספק לצופה חוויה איכותית של צליל ומראה.

התוצאה היא סרטון באורך אחד לאחד של ההרצאה שהועברה, שניתן לצפות בו מכל מכשיר המחובר לאינטרנט. ההרצאה המצולמת והערוכה תאוחסן באתר “הרצאות מהכורסא”.

משם אנחנו מקדמים, משווקים ומוכרים את התכנים ברחבי האינטרנט לפי סדרת הרצאות וכן כל הרצאה בודדת. גישה לתכנים מתאפשרת כמובן רק למי שרוכש את התכנים לצפייה דרך האתר.
בכך אנחנו מייצרים עבורכם הכנסה נוספת מהפעילות השוטפת שלכם.

מי ירכוש את התכנים?

אנחנו מפרסמים את האתר וההרצאות השונות לקהל שמתעניין בתחום, כך שהרבה אנשים שמתעניינים בעולם התוכן שלכם ייחשפו לכך, גם מבלי שעדיין הכירו אתכם או היו בהרצאות שלכם.
יש הרבה אנשים ברחבי הארץ שלא יכולים עקב המרחק להגיע ולשמוע כל הרצאה אך ישמחו ליהנות מהתוכן בנוחות מהבית.

אנחנו מקדישים לכך תקציבי פרסום ומשאבים, לפרסום בגוגל, פייסבוק ועשרות אתרי תוכן שונים שיש לנו הסכמי התקשרות איתם.

בנוסף לחשיפה לקהל חדש, גם הקהל שלכם – שנאמן, מכיר ואוהב אתכם, עוקב אחר התכנים שלכם ושילם מכיסו כדי לרכוש ידע מכם, יישמח לרכוש מכם עוד תוכן, שעד היום היה נגיש לו אך ורק אם נכח פיזית בהרצאה.

אם אתם שואלים את עצמכם, מדוע שמי שכבר הגיע להרצאה ירצה לרכוש אותה שוב דרך האינטרנט, הרי הדבר דומה קצת להיות במופע של אמן ולאחר מכן לרצות לרכוש את הדיסק לשמיעה חוזרת בבית. במהלך צילום ההרצאות אנחנו רואים שרבים בקהל כותבים במהלכה, מקליטים או מצלמים חלקים ממנה על מנת לזכור. כאשר ההרצאה מתועדת, הם יכולים להתפנות להקשיב בנחת בזמן ההרצאה ולצפות בה שוב ושוב בזמנם החופשי בבית.
הדבר רלוונטי שבעתיים אם מישהו פספס הרצאה עקב אילוץ כלשהו או מחלה, או פשוט רצה לחלוק את החוויה עם בן משפחה או לצפות שוב באותה הרצאה גם זמן רב אחרי שנכח בה.

בעתיד אנחנו גם מתכננים לתרגם או לדובב חלק מההרצאות וכך ולהגיע לקהל מכל העולם.

 

למה כדאי לכם לתעד את ההרצאות שלך איתנו?

עד היום,  לו רציתם לתעד את ההרצאות שלכם לטובת קהל שעוקב אחריכם או ליצור חשיפה לקהל חדש, הייתם צריכים להשקיע משאבים רבים של כסף, זמן וידע על מנת לצלם, לערוך, לאחסן את התכנים, להקים מערכות רלוונטיות (אתר, סליקה ועוד…) לשווק, לפרסם ולקדם את האתר, לטפל בלקוחות , לייצר פעילות עוטפת ברשתות החברתיות, וכולי וכולי…

כפי שעולה מהתיאור – זה מצריך הרבה התעסקות, ממון וידע מקצועי מתאים.

הידע הדרוש לכך, העלויות הגבוהות וההתעסקות המרובה הופכות את ההשקעה הזו ללא כדאית עבור רוב המרצים. לכן אנו מציעים לכם בפשטות – אתם הישארו מומחים בתחומכם,
תנו לנו לעשות את העבודה!

כך אתם ממשיכים לעשות בדיוק את אותה פעילות מבורכת שאתם עושים ממילא, ומאפשרים לנו להמיר, למנף ולהפיץ את הידע והפעילות שלכם אין ספור פעמים, מבלי שהדבר תופס מהזמן שלכם!
על כל הרצאה שתימכר תקבלו תמלוגים – תשלום חוזר שוב ושוב, בכל פעם שמישהו רכש את אחת ההרצאות שלכם. בכל שעה מהיממה. כאן אנחנו כבר יוצאים מהמשואה של להחליף זמן בכסף.

 

בואו נדבר קצת על מספרים

חשוב להבין שיש הבדל בין המדיות השונות – לא דומה מעמד של מפגש עם המרצה פנים אל פנים, במקום בו אתם משקיעים זמן ונוכחות שלכם וניתן לגשת אליכם ולשאול שאלות למעמד של הרצאה מוקלטת המתעדת אתכם. לכן, תכנים אינטרנטיים, איכותיים ככל שיהיו בתוכנם ובהפקתם, מתומחרים על פי רוב דרך בכשני שליש העלות שישלמו עבור התענוג להגיע ולשמוע אתכם פיזית.

מצד שני, זכרו שעל כל הרצאה שהעברתם פעם אחת בלבד אתם עשויים להיות מתוגמלים שוב ושוב, אפילו שנים קדימה, ללא כל פעולה נוספת מצדכם.

אנו מתמחרים נכון לעכשיו הרצאה במחיר מכירה לגולש בסך 47 ש”ח.
המחיר יכול להשתנות אך זה סדר הגודל.

אנו מעדיפים כמובן לשווק סדרה שלמה של הרצאות ובכך למכור ביחד 8-10 הרצאות ואז המחיר עבור כל הרצאה יורד אך בסך הכל התגמול גבוה יותר.
סדרות כאלה נמכרות בין 250 ש”ח ל 350 ש”ח בדרך כלל.

איך וכמה אתם המרצים מרוויחים?

אתם כמובן מתוגמלים על כל מכירה של כל ההרצאה שלכם, בין אם נמכרה כהרצאה בודדת או כחלק מסדרה. כל רכישה מתגמלת אתכם ב 15% מגובה הרכישה שהתבצעה.

בנוסף,  אם יש לכם כבר היום דרכים בהן אתם מקדמים את הפעילות שלכם (דרך אתר שלכם, רשתות חברתיות, מיילים  או בכל אמצעי אחר) ואתם יכולים גם אתם לקדם את התכנים שלכם שיעלו לאתר “הרצאות מהכורסא” זה משתלם לכם. תקבלו מאיתנו קישור ייחודי שלכם שיפנה לאתר.
המערכת שלנו תדע לנטר כל רכישה שהתבצעה באתר ולזהות כשהגיעה מכם.
רכישה שנוצרה בעקבות שיווק שלכם (= דרך הקישור שלכם) תתגמל אתכם ב15% נוספים משווי הרכישה, כך שבעצם תוכלו לקבל 30% ממכירה של כל הרצאה – 15% קבועים על התכנים שלכם ועוד 15% על כך שהרוכש הגיע דרככם.

המטרה היא שמאותו זמן שבכל מקרה העברתם בו הרצאה תוכלו להרוויח שוב ושוב לאורך שנים!

בנוסף לזה – גם אם נוצר מצב בו הלקוח שהגיע בעקבות פרסום שלכם ורכש תכנים של מרצים אחרים אז גם על זה תקבלו 15% היות והרכישה הגיעה דרככם!
כך גם מרצה אחר שמפנה לאתר עשוי להביא לקוח חדש שירכוש את התוכן שלכם, אתם תקבלו 15% והמרצה הנוסף גם ייקבל 15%.

כמה עולה להצטרף למיזם?

רק על מנת לסבר את האוזן – עלויות של הפקת הרצאה אחת (צילום, עריכה, אחסון ושיווק) מגיעות ל 3,000 ₪ בממוצע. (ובחישוב מהיר – סדרה של 10 הרצאות כ  30,000 ₪)

אנחנו כמובן לא נבקש מכם לשלם סכום כזה. את רוב העלויות אנחנו לוקחים עלינו.
אבל, על מנת לאפשר לקיים את המיזם “הרצאות מהכורסא” אנו זקוקים לחלוקה (לא שוויונית) בנטל – השתתפות בחלק מהעלויות בסך 450 ₪ + מע”מ לכל הרצאה שרוצים לצלם.

מה אם אני רוצה לצלם ולערוך את ההרצאות בעצמי?

מבחינתנו זה מצוין – נשמח להנחות אתכם במידה ותוכלו לספק צילום ועריכה שיעמדו  בדרישות המפרט הטכני של ההרצאות שמועלות לאתר שלנו. לאחר שיאושרו ההרצאות, אנחנו ניקח את זה מכאן, לאחסון התכנים, קידום, מכירה וסליקה.

כאשר  אתם מפיקים את התכנים המשוואה מתהפכת – 70% מההכנסות יועברו אליכם
ואנו נקבל 30% עבור עמלת שיווק ומכירה ותפעול האתר.

למידע נוסף על המפרט הטכני ועלויות לחצו כאן >>>

 

נשמע טוב! איך מתקדמים?

אנחנו ניצור איתך קשר.
תקבלו מאיתנו הסכם עבודה, המגדיר את זכויות היוצרים שלך ושלנו בהרצאות שצולמו, יהיה כתוב בו בצורה ברורה את התקבולים שכל אחד מקבל ואת כל השירות שאנו מתחייבים לספק.
נעבור יחד איתך על ההרצאות שלך ולוחות הזמנים ונתכנן תוכנית עבודה יחד.

בהצלחה!

גל ואמיר.